gatta_bianka (gatta_bianka) wrote,
gatta_bianka
gatta_bianka

Онлайн-Ланцюг Соборності Київ - Сімферополь

Приєднатися до ланцюга можна тут - https://unite-ukraine.com.ua/ Нас вже 38738!

Онлайн-Ланцюг Соборності Київ - Сімферополь

21 січня 1990 року українці збудували один із найбільших живих ланцюгів в історії – “Українську хвилю”. Тоді більше мільйона людей вийшли між Києвом та Івано-Франківськом, щоб відсвяткувати 71 річницю Соборності України.
Сьогодні, коли випробовується єдність нашого народу, українці зможуть вписати нові сторінки в її історію. І хоча Ланцюг Соборності традиційно поєднував Схід та Захід, цього року він повинен поєднати Україну там, де її намагаються розділити – між Києвом та Сімферополем.

Акція розпочнеться у 31 річницю “Української хвилі” – 21 січня і триватиме протягом 2 днів. Вперше вона зможе поєднати усіх українців, незалежно від відстані та фізичної можливості бути присутнім, адже Ланцюг Соборності буде збудований в інтернеті.
Щоб стати у Ланцюг, достатньо авторизуватися на сайті “Ланцюг Соборності” за допомогою соцмереж або пошти. Звідти автоматично підтягнеться аватарка і стане наступною в черзі із тисяч аватарок інших учасників, що мають метр за метром вишикуватись на 1058 кілометрів маршруту.
Ланцюг 5 разів символічно перетне Дніпро: на мосту Патона, де традиційно будували живий ланцюг єдності кияни, біля Черкас, Кременчука, у Дніпрі та Запоріжжі.
В День Соборності, через COVID-19 ми не зможемо традиційно взяти одне одного за руки. Але відтепер для єдності немає обмежень і відстань не має значення. Значення має лише наше прагнення бути разом – в одній соборній Україні.
День соборності України

Онлайн-Ланцюг Соборності Київ - Сімферополь

Tags: крым, украина
Subscribe

Posts from This Journal “крым” Tag

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments