gatta_bianka (gatta_bianka) wrote,
gatta_bianka
gatta_bianka

Согласие на секс.

C 11 января украинцев ждет сюрприз :)) Секс без согласия одной из сторон будет считаться насилием. Так что записывайте свое согласие вместе с сексом на видео и храните эти записи, пока смерть не разлучит вас! Эти доказательства могут понадобиться в суде.З 11 січня 2019 р. в Україні сексуальні дії, вчинені без добровільної згоди партнера будуть кваліфікуватися як зґвалтування або сексуальне насильство. Відповідні зміни внесені в Кримінальний кодекс.

Який вихід? Розписка про секс.

ЯК НАПИСАТИ РОЗПИСКУ ДЛЯ СЕКСУ. Розписка про секс– це документ, який фіксує взаємовідносини учасників сексу та свідчить про добровільність сексуальних відносин. Правильно складена розписка є письмовим доказом в суді.
Вам необхідно як і будь-якій розумній людині розуміти, що грамотність складання розписки багато чого вирішує. І буквально за хвилину ви про все дізнаєтесь.

ЯК ПИСАТИ РОЗПИСКУ Що робити, коли у вас просять зайнятись сексом? Найліпша страховка - розписка про добровільність сексу.
Звичайно, що вказаний документ не гарантує 100% безпеку, проте значно захищає ваші позиції.

ЧИ БУДЕ РОЗПИСКА ЮРИДИЧНИМ ДОКУМЕНТОМ. Розписка буде письмовим підтвердженням наявності добровільної згоди на секс.
Крім того, в розписці можна вказати конкретно, які види сексу обумовили сторони.
Таким чином, якщо до вас будуть якісь претензії, що не туди і не так, то розписка стане для вас захисним інструментом.

ЮРИДИЧНІ ТОНКОЩІ РОЗПИСКИ ПРО СЕКС
1. Розписку бажано писати власноручно. (Мобільні додатки, блокчейн технології не дуже підходять). Так буде легше встановити хто конкретно її писав, а також це свідчить певною мірою про добровільність і про розуміння того, про що складається розписка..
2. Розписку, яку вам видали залиште у себе.
3. У розписці неприпустимими є виправлення і закреслення. Якщо слід щось виправити, то легенько закресліть і поруч напишіть «виправленому вірити» і поставте підпис.
4. Кількість сексу слід вказати цифрами та прописом.
5. На який строк видається розписка? Краще вказати на безстроково чи зазначити конкретну дату. Вказати можна і місце в якому буде реалізовуватись дійство.
6. Рекомендуємо давати розписку при свідках, які надалі зможуть підтвердити факт добровільності її видачі. Тому бажано вказати дані, які допоможуть ідентифікувати їх надалі.
7. Існує думка, що потрібно укладати договір та нотаріально його посвідчувати. Чинне законодавство не встановлює такого обов’язку. Крім того, це додаткові витрати.

РОЗПИСКА ПРО СЕКС (ЗРАЗОК)

24.12.2018 м. Київ
Я, Балувана Галина Іванівна, 10 грудня 1986 року народження, паспорт серії КК №000000, даю розписку про добровільність вагінального сексу та поцілунків з проникненням язика в рот з Петренко Петро Петровичем, 10 грудня 1982 року народження, паспорт серії АМ №005100 до 12 червня 2019 року.
24 грудня 2018 року Підпис Г.І.Балувана
Розписка написана в присутності Свічка Миколи Миколайовича (паспорт серії ЕЕ № 240000) та Ерос Оксани Федорівни (паспорт серії АЕ № 340000), які підтверджують факт добровільності видачі розписки про секс.
Свічка М.М. Підпис
Ерос О.Ф. ПідписTags: видео, психо, ужасы, украина
Subscribe

Posts from This Journal “психо” Tag

 • Еще немного про именины Юлии

  Порылась немного в этимологии имени Юлия и житии святых. В общем, рано расслабляться, Юлии, нам еще почти каждый месяц отмечать именины :))).…

 • Желтая леди :)

  Когда-то увидела сюжет про пожилую Зеленую леди и подумала, что в старости я, наверное, в такую же, только Желтую превращусь:))) Я с детства люблю…

 • Я - искатель ..... приключений на свою голову)))

  По наводке coola прошла тест на психологический архетип. Оказалось, что я Искатель-Волшебник-Шут-Мудрец в одном флаконе :)) Это…

 • Цифровые услуги - признак бедности

  Нашла статью на Дриме, с которой на 90% согласна (по ссылке оригинал на английском). New York Times публікує потужний текст з основною тезою:…

 • Нельзя контролировать жизнь

  Хорошая иллюстрация и небольшой троллинг тех, кто утверждают и учат тому, что человек - вершина творения - сам себе виноват, сам все может изменить,…

 • Пятничное

  Сегодня прошла тест на иерархию потребностей. Как и год назад, первая тройка потребностей не сильно изменилась. И как с такими

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 43 comments