gatta_bianka (gatta_bianka) wrote,
gatta_bianka
gatta_bianka

База даних архівних документів України

Проект EHAU збирає команду волонтерів, які бажають допомогти у створенні бази даних архівних документів України та зберегти історичну пам'ять. Проект розраховано на п’ять років. За цей час планується ввести в базу даних всі генеалогічні фонди архівів. Від церковних метричних книг до списків працівників підприємств.

Для того, щоб стати волонтером необхідно мати бажання, вміти читати рукописні старослов’янські тексти та відповісти на питання нашої анкети.

За результатами опитування ви будете зареєстровані або як індексатор волонтер-початківець, або як експерт. Все залежить від рівня ваших знань та досвіду у читанні рукописних текстів. Волонтер-початківець має читати надіслані йому сторінки та вводити з них окремі імена, назви населених пунктів та вік у спеціальну програму індексації документів. Експерт, як досвідчений у читанні староруською мовою.

Волонтером може стати будь-яка людина. Спеціального фаху не потрібно, якщо ви уважні, вмієте вчитися та можете друкувати не менше 45 символів у хвилину. Окрім бажання допомогти у збереженні історичної пам’яті, цього цілком достатньо.

Зареєструватися можна тут.

Tags: история, украина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments