gatta_bianka (gatta_bianka) wrote,
gatta_bianka
gatta_bianka

УВАГА!!!

Міліція Харкова звертається до усіх громадян, особливо до автовласників, автомобілі яких обладнані відеореєстраторами. Якщо ви знаходилися 21 та 22 лютого в районі Палацу спорту та маєте відповідні записи, прохання надати інформацію до Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області за адресою вулиця Ярославська, 1/29 або за телефоном 730-83-00 та «102».


У Харкові 22 лютого готувалася низка терористичних актів. Про це на Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

«Департаменту контррозвідки у співпраці з управлінням СБУ в Харківській області вдалося упередити терористичний акт, за якими стоїть терористична організація «Харківські партизани», – пише Лубківський.

«Схоплено під час спроби здійснити злочин чотирьох осіб, які готували обстріл з реактивного піхотного вогнемету "Шміль" клубу, де часто збираються воїни АТО і волонтери, а також одного з торгівельних центів міста. Планувалися й інші диверсійні та терористичні заходи. Вилучений "Шміль" російського виробництва. За свідченнями затриманих, він був отриманий ватажком групи в Бєлгороді (Російська Федерація)», – пише радник голови СБУ.

У зв'язку з вибухом та спробами вчинити інші терористичні акти, Служба безпеки України оголосила найвищий рівень антитерористичної готовності у Харкові. Силовиками у тісній взаємодії проводяться естрені і широкомасштабні контртерористичні заходи.

«Служба безпеки України затримала чотирьох осіб, які можуть бути причетними до підготовки та скоєння злочинів терористичної спрямованості у Харкові, в т.ч. вибуху, в результаті якого загинуло 2 і поранено 8 громадян».

На самому місці злочину працюють фахівці СБУ, МВС, представники прокуратури. Здійснюються невідкладні слідчі дії.
http://www.hromadske.tv/society/cbu-u-kharkovi-22-lyutogo-gotuvali-nizku-teraktiv/
Tags: харьков
Subscribe

 • Сериальное

  За прошедшие пару месяцев посмотрела пару отличных сериалов. Первый мне давно советовали посмотреть для души и полного расслабления - рекомендация…

 • Живой Журнал празднует день рождения!

  Домен LiveJournal.com был зарегистрирован 15 апреля 1999 года. В том же году вышел в прокат культовый фильм «Матрица», в городе Сараево родился…

 • Немного прекрасного...

  этнической музыки, костюмов, природы в клипе украинской группы ONUKA на песню ZENIT, который вышел в декабре 2019 года. Клип получил награду…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments