gatta_bianka (gatta_bianka) wrote,
gatta_bianka
gatta_bianka

УВАГА!!!

Міліція Харкова звертається до усіх громадян, особливо до автовласників, автомобілі яких обладнані відеореєстраторами. Якщо ви знаходилися 21 та 22 лютого в районі Палацу спорту та маєте відповідні записи, прохання надати інформацію до Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області за адресою вулиця Ярославська, 1/29 або за телефоном 730-83-00 та «102».


У Харкові 22 лютого готувалася низка терористичних актів. Про це на Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

«Департаменту контррозвідки у співпраці з управлінням СБУ в Харківській області вдалося упередити терористичний акт, за якими стоїть терористична організація «Харківські партизани», – пише Лубківський.

«Схоплено під час спроби здійснити злочин чотирьох осіб, які готували обстріл з реактивного піхотного вогнемету "Шміль" клубу, де часто збираються воїни АТО і волонтери, а також одного з торгівельних центів міста. Планувалися й інші диверсійні та терористичні заходи. Вилучений "Шміль" російського виробництва. За свідченнями затриманих, він був отриманий ватажком групи в Бєлгороді (Російська Федерація)», – пише радник голови СБУ.

У зв'язку з вибухом та спробами вчинити інші терористичні акти, Служба безпеки України оголосила найвищий рівень антитерористичної готовності у Харкові. Силовиками у тісній взаємодії проводяться естрені і широкомасштабні контртерористичні заходи.

«Служба безпеки України затримала чотирьох осіб, які можуть бути причетними до підготовки та скоєння злочинів терористичної спрямованості у Харкові, в т.ч. вибуху, в результаті якого загинуло 2 і поранено 8 громадян».

На самому місці злочину працюють фахівці СБУ, МВС, представники прокуратури. Здійснюються невідкладні слідчі дії.
http://www.hromadske.tv/society/cbu-u-kharkovi-22-lyutogo-gotuvali-nizku-teraktiv/
Tags: харьков
Subscribe

 • Отопление включат только вакцинированным

  Принесено фейсбуком))) А я для истории вписываю дату включения свого отопления. В прошлые сезоны я его включала: 14.10.2020 21.09.2019 Почти неделю…

 • С Днем знаний!

  Шла сегодня на занятия и проходила мимо одной крутой школы. Шум-гам, квадрокоптеры летают, видеокамеры со штативами на каждом углу, репортеры с…

 • Последний жаркий день года

  Сегодня предпоследний день августа и лета. А еще, как предвещают синоптики, и последний жаркий день лета и этого года, чему я очень рада.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments